Menu

Skóra trądzikowa- jak się golić?

30 listopada 2013 - Bez kategorii

Dzień dzisiejszy zmusza do pielęgnacji swojego ciała nie tylko dziewczyny. Też faceci już coraz częściej sięgają po oferty kiedyś poświęcone dziewczynom.
Jak skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet?
Dlatego nie szokuje widok mężczyzny z maseczką na buzi czy poddającego się różnym zabiegom kosmetycznym.Spory odsetek mężczyzn korzysta z profesjonalnej pomocy pań kosmetyczek co powinno nieśc nadzieję na zmianę.Jednak nadal zadbany facet kojarzy się w wielu kręgach ze zniewieścieniem (zupełnie krzywdząco). Mężczyznom także należy się kapka luksusu a i coraz większa ilośc pań żąda od swoich mężczyzn zadbanych dłoni czy nóg lub aplikowania specyfików do twarzy.
Czym depilować pachy?
Odmienną kwestią jest to, że prawidłowe dbanie o skórę to wymóg wymuszony przez ogromne zanieczyszczenie środowiska. Nasza cera jest wyeksponowana na działanie złych składników właśnie dlatego dbanie o skórę to już nie tylko kwestia estetyki, ale również dbałości o zdrowie. Ponieważ pan w salonie kosmetycznym już tak nie zadziwia zobaczmy jakie zabiegi poświęcone są panom.Zatem, podobne jak paniom czyli: oczyszczanie twarzy, pielęgnacja dłoni i stóp. Maseczki, peelingi, zabiegi wyszczuplające.Z jakiego powodu mężczyźni z większą chęcią chodzą do salonu kosmetycznego?
Sekrety pielęgnacji męskiego zarostu
Z uwagi na pracę jaką wykonują. Wygląd zewnętrzny, dodajmy, zadbany wygląd to ogromny plus w pracy niemal każdego sprzedawcy, ale również dyrektora czy prezesa. Wszystkie zawody wymagające kontaktu z innymi ludźmi. W naszym serwisie przybliżamy tematykę zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn. Piszemy o depilacji, goleniu czy biostymulacji. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tematyka męskiej pielęgnacji nasz serwis jest właśnie dla ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Dodaj komentarz